سیستم نوبت دهی رومیزی

سیستم نوبت دهی رومیزیReviewed by mir amir on May 15Rating: ۴.۵دستگاه نوبت دهی رومیزیفروش ویژه انواع دستگاه های نوبت دهی رومیزی مناسب جهت مطب پزشکان و دفاتر اداری - سیستم های نوبت دهی بیسیم باربد

دستگاه نوبت دهی رومیزی

سی های نوبت دهی رومیزی نوعی از دستگاه های نوبت دهی هستند که همه قابلیت های یک سیستم نوبت دهی ایستاده یا بانکی را دارند و فقط استند صدور نوبت در آنها بصورت رومیزی طراحی شده است.

استفاده از دستگاه نوبت دهی رومیزی بیشتر در اماکن اداری و تجاری با فضای محدود رواج دارد.

قیمت سیستم های رومیزی مدیریت صف نسبت به نمونه های نوبت دای بانکی و بیمارستانی کمتر بوده و مقرون به صرفه تر است.

از زمانی که برای نخستین بار استفاده از دستگاه های نوبت دهی رواج پیدا کرده و اولین صنفی که این سیستم های مدیریت صف را برای مدیریت مشتریانشان مورد استفاده قرار دادند بانک ها بودند . تاثیر بسیار بسزا و مثبت استفاده از این سیستم ها در بانک ها باعث شد بیمارستانها و درمانگاهها به عنوان صنف دوم اقدام به راه اندازی این سامانه ها در مدیریت مریضانشان کردند. حال با گذشت بیش از ۱۰ سال از اسفاده این دستگاهها مراکز اداری و تجاری بسیاری مدیریت مشتریانشان را از این طریق انجام میدهند . استفاده از دستگاههای نوبتی با استایل بانکی و بیمارستانی در خیلی از اماکن به دلایل بسیاری ممکن نست و البته مقرون به صرفه هم نیست . از اینرو گروه مهندسین باربد انواع کچکتری از دستگاه های نوبت دهی را طراحی و تولید کرده است . دستگاه نوبت دهی رومیزی یکی از محبوبترین سیستم های نوبت دهی و مدیریت صف میباشد . که در ۳ طرح متنوع طراحی شده است . دو طرح از سیستم نوبت دهی رومیزی قابلیت مدیریت تا ۸ صف مجزا را دارند و یک مدل هم فقط تا ۲ صف را میتواند مدیریت کند.

قیمت دستگاه نوبت دهی رومیزی

قیمت سیستم نوبت دهی رومیزی از نوع ایستاده فلزی یا بانکی کمتر است . در حالی که میتواند به سفارش مشتری تمامی امکانات سیستم نوبت دای بانکی را داشته باشد.

قیمت دستگاه نوبت دهی رومیزی از نوع استند تاچ یا بیمارستانی بسیار کمتر است.

سیستم نوبت دهی رومیزی میتواند از یک تا ۸ صف مجزا را مدیریت کند . سیستم کنترل ، سیستم صوتی و نمایشگرهای باجه و نمایشگر مرکزی سیستم نوبت دای رومیزی مشابه سیستم نوبت دهی بانکی است . و سایر امکانات اضافی سیستم های نوبت دهی باربد مانند سامانه نوبت دهی پیامکی ، سامانه نظر سنجی مشتریان و سیستم گزارش گیری قابل اتصال به این سیستم نوبت دهی میباشد.

تصاویر انواع استند صدور نوبت سیستم نوبت دهی رومیزی

دستگاه نوبت دهی رومیزی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید