دلایلی برای اینکه مشتریان شما برای رقبا باقی بمانند

دلایلی برای اینکه مشتریان شما برای رقبا باقی بمانندReviewed by Admin on Dec 30Rating:

رفتن مشتریان شما برای رقبا چیزیست که همه صاحبان کسب و کارها از آن هراس دارند.

مشتریان موجودات ثابتی نیستند و از دست دادن آنها آسان است  اغلب شما حتی نمی دانید که چه چیزی در ذهن آنهاست. در واقع، از ۲۶ مشتری ناراضی، تنها یک نفر شکایت می کند، و بقیه فقط سرویس دهنده خود را عوض میکنند.

اگر در خرده فروشی کار می کنید، احتمالا از این سؤال های مخرب از خود پرسیده اید:

چرا مشتریان من برای رقبا می روند؟
من اشتباه میکنم؟
چگونه می توان سطح خدمات خود را بهبود بخشم؟
برای کمک به شما در درک نحوه حفظ مشتریان، ما دلایلی را بررسی میکنیم:

یکی از سخت ترین کارهایی که باید به عنوان مدیر یک کسب و کار انجام دهید این است که ارزش یک مشتری را اندازه گیری کنید.

اگر شما سبد بزرگی از تخفیف ها را ارائه می دهیدفقط به مشتریانی که به دنبال خریدارزان قیمت هستند بها داده اید این صرفه جویی در منابع و زمان نیست.

از سوی دیگر، ارزش هر گونه انگیزه ای را برای مشتری که مایل به خرج پول برای خدمت بهتر است را از بین برده اید.

برای ۸۴٪ از مصرف کنندگان، عدم اطمینان از یک فروشنده، علت ناامیدی است. عدم پاسخ درست و مناسب به سوالات مشتریان، خطر از دست دادن حداقل ۶۰ درصدی مشتریان شما را به بار می آورد و این اصلا خوب نیست.

به یاد داشته باشید: ۱۲ تجربه مثبت خدمات به مشتریان نیاز دارد تا برای یک تجربه منفی آماده شوند. و یک تجربه خدمات ضعیف برای ۵۸ درصد مشتریان برای متوقف کردن خرید خدمات یک شرکت کافی است.

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها، از جمله شرکت های کارت اعتباری و خطوط هوایی، امتیازات پاداش و برنامه های وفاداری را ارائه می دهند.

به این ترتیب، مشتریانی که واقعا بیشترین خرید را دارند،پاداش می گیرند.پس بجای تخفیف های بی اندازه بر وفاداری مشتریان و ارائه خدمت مناسب به آنها تمرکز کنید.

گروه شرکت های باربد ارائه دهنده انواع سیستم های نوبت دهی و دستگاه های فراخوان نوبت جهت افزایش کیفیت خدمات شما به مشتریان شماست.