تجهیزات مدیریت صف و دستگاه فراخوان نوبت بیسیم

دستگاه نوبت دهی و مدیریت صف

دستگاه نوبت دهی و مدیریت صفReviewed by Admin on Mar 6Rating:

مدیریت صف بصورت یکپارچه و با سیستم نوبت دهی مکانیزه راهکاری هوشمندانه برای بهره وری بالاتر پرسنل خدمات دهنده , تکریم ارباب رجوع و احترام به مشتری و جلوگیری از هرج و مرج در صفوف مشتریان است .گروه مهندسی و صنایع الکترونیک باربد با تکیه بر دانش متخصصان کشور از سال ۸۶ و به عنوان اولین برند ایرانی به اقدام به طراحی و تولید سیستم های نوبت دهی کرد . محصولات گروه باربد هم اکنون بجز ایران به کشور هایی چون آلمان , سوئد , نروژ , استرالیا , ترکیه و چندین کشور آسیایی صادر میشوند.
دستگاه فراخوان نوبت مشتری و صف

امروزه دستگاه های نوبت­دهی اتوماتیک در دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. کاربرد این نوع سیستم ها برای کلیۀ مراکزی که تعداد ارباب رجوع بالایی دارند بسیار ضروری است. تحقیقات نشان داده است که سیستم های فراخوان مشتری که استفاده از آنها در رستوران ها و… مرسوم است نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید، بلکه از تاثیرات منفیِ روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد.
دستگاه نوبت دهی صف

سیستم نوبت دهی بیسیم نسبت به نمونه های کابلی مزایای ویژه ای دارد . این دستگاهها علاوه بر اینکه تمامی قابلیت های دستگاههای مشابه را دارند به علت عدم نیاز به کابل و سیم برای اتصال بسیار پرتابل بوده و برای نصب آنها لزومی به انجام تغییرات در دکوراسیون محل نمیباشد . برای اماکن استیجاری بهترین گزینه هستند . گروه مهندسی باربد تنها شرکت تولید کننده دستگاه های بیسیم شماره دهی در ایران میباشد
نوبت دهی گروه مهندسی باربد

شرکت مهندسی باربد در سال ۱۳۸۳ و با تکیه بر دانش نرم افزاری و با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری تاسیس شد. پس از چند سال این شرکت با گسترش حیطۀ کاری خود وارد حوزۀ تولید سخت افزارهای خاص منظوره گردید و از سال ۱۳۸۶ به عنوان اولین و تنها تولید کنندۀ سیستم های نوبت دهی به صورت بی سیم در ایران و با بهره گیری از متخصصین تراز اول کشور، افتخار همکاری با بانک ها و ارگان های بسیاری را دارد.