انواع دستگاه فراخوان نوبت مشتری و پیجر رستوران

دستگاه فراخوان نوبت رستوران

دستگاه فراخوان نوبت رستورانReviewed by Miramir on Apr 10Rating:

سیستم فراخوان نوبت و نوبت دهی رستورانی

دستگاه ها و سیستم های فراخوان نوبت و نوبت دهی رستورانی  گروه صنایع الکترونیک باربد با طراحی منحصر بفرد و کاملا بیسیم میباشند . گروه مهندسی باربد با طراحی و تولید نسل دستگاه های  نوبت دهی و فراخوان مشتری بیسیم همواره در طراحی و تولید این سامانه ها پیشرو بوده و از سال ۱۳۸۶ بنا به نیاز کشور در خصوص تولید داخلی این محصول در این حوزه ورود کرده و تا کنون با تولید انواع سامانه های نوبت دهی بانکی , رستورانی , بیمارستانی و………… نقش بسزایی در بهره وری محیط های اداری و تکریم ارباب رجوع داشته است

فروش و قیمت دستگاه فراخوان نوبت

جشنواره فروش ویژه انواع دستگاه فراخوان نوبت و سیستم های نوبت دهی رستورانی باربد با شرایط بسیار ویژه و به مدت محدود – با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید . دستگاه نوبت دهی رستورانی گروه مهندسی باربد کاملا بیسیم بوده و به راحتی در کمترین زمان نصب میشود . قیمت این دستگاه های نوبت دهی و سامانه های فراخوان مشتری رستورانی گروه باربد نسب به نمونه های مشابه داخلی و خارجی موجود در بازار بسیار کمتر بوده و گروه باربد همواره سعی در تولید محصولاتی جهانی با قیمتی رقابتی داشته است .

تفاوت سیستم فراخوان نوبت رستورانی با دستگاه نوبت دهی بانکی

همانگونه که گفته سیستم های فراخوان نوبت نوعی اختصاصی شده از دستگاه های نوبت دهی بانکی میباشند که عمدتا برای رستورانها , فست فود ها و امکاکن مشابه اختصاصی سازی شده است . در دستگاه فراخوان نوبت مشتری نمیتواند بلیط تهیه کند و شماره بگیرد بلکه شماره مشتری توسط اپراتور دستگاه تعیین میشود و در هنگام آماده شدن سرویس شماره مشتری از طریق دستگاه پیجر اعلام میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید